betclic

Jan Urban: Pierwszy mecz to niewiadoma

Ostatnia aktualizacja: 10/02/16 18:28, Komentarzy: 1

1
1
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego, iż pierwszy mecz po dłuższej przerwie w lidze zawsze jest pewnego rodzaju niewiadomą.

Kolejorz na ekstraklasowe boiska wróci już w najbliższą niedzielę. Wówczas zespół ze stolicy Wielkopolski zmierzy się na własnym stadionie z beniaminkiem Termalicą Bruk-Betem Nieciecza (godz. 15:30).

- Pierwszy mecz ligowy to inna historia niż przygotowania, dlatego mamy pewną niewiadomą. Warunki na boiskach są różne, zmieniają się składy w zespołach. Także u nas. Zobaczymy też jak wkomponują się w skład nowi zawodnicy. Pierwszy mecz zawsze jest pewną niewiadomą – stwierdził opiekun mistrzów Polski Jan Urban, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Teoretycznie powinniśmy wygrać z Termaliką, ale znamy wszyscy polską ligę i wiemy, że z żadnym przeciwnikiem nie jest łatwo. Dla nas wszystkie mecze na wiosnę są bardzo ważne, żeby myśleć o jak najbardziej ambitnych celach – kontynuował.

- Chcielibyśmy grać inaczej i będziemy to robili. Zależy nam na tym, żeby grać kombinacyjne, technicznie i efektownie dla kibiców – dodał były trener warszawskiej Legii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
jarek62
Zarejestrowany od: 733 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +569
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
10.02.2016 / 19:50:51
Mam nadzieję na trzy punkty. Tym bardziej,że wcześniejszy pojedynek był kompromitacją.

Tabela