betclic

Jan Urban: U siebie musimy wygrywać

Ostatnia aktualizacja: 19/04/16 21:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Jestem strasznie wkurzony, bo taki mecz nie może nam uciec. U siebie musimy wygrywać, dlatego ten wynik odbieram jako dwa punkty stracone - przyznał na konferencji prasowej po spotkaniu z Piastem Gliwice (2:2) szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban.

Kolejorz na tym etapie rywalizacji plasuje się z dorobkiem dwudziestu trzech punktów na swoim koncie na szóstym miejscu w grupie mistrzowskiej. Do trzeciej na chwilę obecną Cracovii traci cztery "oczka". 

- Jestem strasznie wkurzony, bo taki mecz nie może nam uciec. Wyszliśmy na prowadzenie 2:0 i nie rozumiem dlaczego w drugiej połowie podeszliśmy tak wysoko do rywala. Nie o tym rozmawialiśmy w przerwie - powiedział 53-latek, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Chcieliśmy zmusić Piasta do gry atakiem pozycyjnym. Straciliśmy dwa gole, a nasze kolejne próby nic nie dały i nie zdobyliśmy zwycięskiej bramki - kontynuował były opiekun Legii Warszawa. 

- Wielokrotnie podkreślałem, że mecze u siebie musimy wygrywać, dlatego ten wynik odbieram jako dwa punkty stracone. Kolejne spotkanie jest niesamowicie ważne, a walka o miejsce gwarantujące grę w pucharach będzie trwała aż do końca - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!