betclic

Jan Urban: Więcej oczekiwałem od Sisiego

Ostatnia aktualizacja: 26/05/16 16:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Trener Lecha Poznań, Jan Urban powiedział, że jest zawiedziony postawą Sisiego – poinformowano na stronie internetowej klubu. 30-letni Hiszpan, który zimą wzmocnił drużynę "Kolejorza" wystąpił w czterech meczach Ekstraklasy i nie zdobył żadnego gola.

Moim zdaniem dobry skrzydłowy powinien zdobyć około dziesięciu bramek. Pamiętam jak rozmawiałem o tym z Szymonem Pawłowskim. Mówiłem mu, że gra w mocnej drużynie, jest bardzo dobry technicznie, stwarza sobie sytuacje więc musi strzelić około dziesięciu bramek. Szymek był blisko osiągnięcia tego wyniku – powiedział Urban.

Mieliśmy jednak na skrzydłach dużo problemów. Więcej oczekiwałem od Sisiego. Miał problemy zdrowotne, ale nie pokazał nic. To nie było przypadkowe nazwisko. Gdybym jednak wiedział, że tak będzie, to nie oddałbym Darka Formelli na wypożyczenie. Mieliśmy problem, bo w pewnym momencie wypadł nam jeszcze Szymek Pawłowski. Byliśmy ograniczeni, bo na bokach pomocy grali Maciej Gajos i Darko Jevtić – dodał trener Lecha.

Sisi przed podpisaniem kontraktu z poznańską drużyną występował w Suwon FC, Osasunie Pampeluna, Realu Valladolid i Valencii. Działacze Lecha zdecydowali o nie przedłużaniu z nim kontraktu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!