betclic

Janicki: Chyba lepiej, żebym nie strzelał

Ostatnia aktualizacja: 21/12/15 15:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Strzeliłem swoją trzecią bramkę dla Lechii, ale trzeci raz przegraliśmy mecz. Chyba lepiej by było, gdybym nie strzelał goli, a drużyna wygrywała – mówił po spotkaniu w Łęcznej obrońca Lechii Gdańsk Rafał Janicki.

A jak defensor ocenił to spotkanie? - Źle weszliśmy w mecz z Górnikiem i obudziła nas dopiero pierwsza bramka. Po jej stracie zaczęło to lepiej wyglądać, doprowadziliśmy do remisu, ale potem rywale trafili jeszcze dwa razy. Trzecia bramka to efekt podjęcia przez nas ryzyka. Kontry Górnika były bardzo groźne i jedna z nich zakończyła się powodzeniem. Do Gdańska wróciliśmy ze spuszczonymi głowami – mówił Janicki. – Nawet bramka, którą strzeliłem, nie jest dla mnie pocieszeniem. To mój trzeci gol dla Lechii, ale trzeci raz przegrywamy mecz. Chyba lepiej by było, gdybym nie strzelał goli, a drużyna wygrywała – dodał piłkarz cytowany przez oficjalną witrynę klubową.

Czy wpływ na porażkę gdańszczan miały kontuzje, jakich doznali Sebastian Mila i Aleksandar Kovacević?

- To dwaj bardzo ważni zawodnicy w naszym zespole, ale nie może być usprawiedliwieniem to, że ich nie było z nami na boisku. Nawet bez Seby i Aleksa powinniśmy w tym meczu spisać się dużo lepiej – zakończył swoją wypowiedź Janicki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!