betclic

Janota walczy o powrót po kontuzji

Ostatnia aktualizacja: 22/01/16 07:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Pomocnik Górnika Zabrze, Michał Janota przyznał w ostatnim wywiadzie, że zależy mu na obecności na obozie przygotowawczym jego drużyny, które odbędzie się w Hiszpanii.

25-latek nie brał udziału w zgrupowaniu zespołu w Grodzisku Wielkopolskim z powodu kontuzji. W tym czasie pracował indywidualnie, a już w piątek stanie przed szansą treningu z klubowymi kolegami.

- Trenowałem intensywnie w gliwickim "Fizjoficie", ponadto brałem zabiegi, by wzmocnić operowany bark. Dzień w dzień ciężka praca, a wszystko po to, bym mógł zacząć normalne treningi z drużyną, a co za tym idzie – włączyć się do walki o miejsce w składzie. Brałem nie tylko zabiegi w "Fizjoficie", ale także trenowałem normalnie na stadionie Walki Zabrze. Ponadto dwa razy ćwiczyłem z naszymi juniorami starszymi. Po konsultacji z klubowym fizjoterapeutą, Bartkiem Spałkiem, w piątek powinienem rozpocząć treningi z zespołem - powiedział Michał Janota cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Bardzo mi zależy na obecności na tym zgrupowaniu. Mam nadzieję, że piątkowy trening pokaże, że wszystko jest w porządku z moim zdrowiem i dyspozycją sportową i trener zabierze mnie do Hiszpanii. To teraz dla mnie najważniejsza sprawa - dodał.

Janota trafił do Zabrza w sierpniu 2015 roku. Od tego czasu w barwach Górnika rozegrał siedem spotkań.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela