Janowicz przegrał

Ostatnia aktualizacja: 23/07/15 18:31, Komentarzy: 2

0
2

Jerzy Janowicz przegrał z Belgiem Stev'em Darcisem 1:6 i 4:6 w 1/8 finału turnieju ATP na kortach ziemnych w Bastad.

Rozstawiony z "ósemką" w turnieju, 48 w rankingu generalnych ATP Janowicz nie dał rady zajmującemu 67 miejsce w tym samym rankingu Belgowi.

Pierwszy set trwał tylko 37 minut. Polak przegrał w nim 1:6. Drugi set zaczął się dla naszego tenisisty równie niefortunnie. Janowicz przegrywał już 1:3, ale potem zdołał doprowadzić do remisu 4:4. Kolejne gemy należały jednak do rywala.

Wczoraj Jerzy Janowicz w deblu wraz z Tomaszem Bednarkiem odpadli w pierwszej rundzie.
Źródło: sportowefakty.pl