betclic

Janowski: Może być już tylko lepiej

Ostatnia aktualizacja: 04/09/15 09:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcin Baran, wikicommons

Maciej Janowski nie będzie wspominał dobrze ostatniego Grand Prix Polski w Gorzowie, ale wierzy, że więcej powodów do radości dostarczy mu rywalizacja w półfinałach rozgrywek PGE Ekstraligi.

Indywidualny mistrz Polski na obiekcie im. Edwarda Jancarza zdołał wywalczyć tylko pięć punktów, wygrywając jeden ze swoich pięciu wyścigów, ale w trzech nieoczekiwanie zamykał stawkę. To kosztowało go w efekcie spadek z ósmego na dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu.

- Na początku popełniłem kilka błędów, potem poszliśmy z ustawieniami w złą stronę i straciłem kolejny bieg. Potem wygrałem, ale wyścig ostatniej szansy, po ostrym ataku Petera Kildemanda, skończył się dla mnie bardzo szybko. Stawka była jednak najmocniejsza na świecie i nie było łatwo. Nie można sobie pozwolić na błędy - przyznał popularny "Magic".

- Mamy jeszcze cztery rundy w tym sezonie i na pewno nie składam broni. Będę walczył do ostatniego wyścigu o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji generalnej. To mój pierwszy sezon i wciąż mam bardzo realne szanse na utrzymanie się w elicie - podkreślił lider Betardu Sparty Wrocław, który w niedzielę na gościnnym torze w Częstochowie rozpocznie walkę w półfinałach PGE Ekstraligi przeciwko Unii Tarnów. Transmisja pierwszej konfrontacji w niedzielę od godz. 16:30 w stacji "nSport + HD!"

- Nie możemy się doczekać najważniejszych meczów. Musimy dostosować się do sytuacji i podjąć kolejne wyzwanie. Teraz każdy wyścig i każdy punkt może decydować o kolorze medalu. Play off to zupełnie inna bajka. O wiele większa presja, odpowiedzialność i stres, z którym trzeba sobie umieć poradzić. Sparta już sprawiła wiele radości swoim kibicom. Może być już tylko lepiej! - zakończył optymistycznie Maciej Janowski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!