Janusz Gol z bramką w lidze rosyjskiej

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Amkar Perm zremisował na własnym stadionie 1:1 z Anży Machaczkała w spotkaniu piątej kolejki ligi rosyjskiej. Bramkę dla gospodarzy zdobył Janusz Gol.

Pierwszego gola zdobyli goście. Bramkarza rywali w 64. minucie gry, pokonał Yannik Boli. Dwie minuty później trafienie zaliczył Gol, któremu podawał Petar Zanew.

Dzięki remisowi, Anży zdobyło pierwszy punkty w bieżących rozgrywkach. Zawodnicy Jurija Siomina zajmują przedostatnią pozycję w tabeli. Amkar ma na swoim koncie siedem punktów i jest na szóstym miejscu w lidze.

Dla Janusza Gola był to piąty występ w tym sezonie. 29-letni pomocnik broni barw rosyjskiej drużyny od lipca 2013 roku.

Dzisiaj odbędzie się jeszcze jeden mecz w Priemjer Lidze. W derbach Moskwy, Spartak zmierzy się z CSKA.