betclic

Janusz Kołodziej zostaje w Unii Tarnów

Ostatnia aktualizacja: 04/11/15 17:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Janusz Kołodziej w 2016 roku będzie reprezentował barwy Unii Tarnów - poinformowali trzykrotnie mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

- Poszukujemy rozwiązań, które pozwolą pogodzić skład drużyny na przyzwoitym poziomie sportowym z możliwościami finansowymi, gdyż najważniejsza jest stabilność finansowa. Dlatego po długich, ale owocnych negocjacjach, podpisany został pierwszy w tym roku kontrakt z Januszem Kołodziejem - wyznał Łukasz Sady, prezes Unii Tarnów.

- Janusz, jak zwykle, wykazał się cierpliwością i zrozumieniem. Mimo początkowych rozbieżności udało nam się dojść do konsensusu, dzięki czemu ten wspaniały zawodnik nadal pozostaje z nami. Nie sztuką jest podpisywać wysokie kontrakty, z góry wiedząc, że będą to kontrakty wirtualne, a za kilka miesięcy podzielić los klubów z Gdańska, Częstochowy czy Opola - podkreślił sternik klubu z Małopolski.

Wcześniej oprócz trzykrotnego indywidualnego mistrza Polski kontrakt z "Jaskółkami" przedłużył również Duńczyk Leon Madsen. Z brązowymi medalistami rozgrywek PGE Ekstraligi 2015 rozstał się natomiast Słowak Martin Vaculik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!