betclic

Jarosław Niezgoda: Mamy plan na pojedynek z Niemcami

Ostatnia aktualizacja: 14/11/16 12:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Szczerze mówiąc do tej pory nie interesowałem się młodzieżowymi reprezentacjami, ale ostatnio słyszę, że Niemcy są bardzo mocnym przeciwnikiem. Mamy jednak swój plan na pojedynek z nimi – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Ruchu Chorzów, Jarosław Niezgoda.

Spotkanie kontrolne z reprezentacją Die Mannschaft zostanie rozegrane już 15 listopada (wtorek). Początek rywalizacji pomiędzy obiema drużynami narodowymi został zaplanowany na godzinę 18:00 czasu polskiego.

– Staram się być cały czas sobą, czy to na boisku, czy poza nim. Jestem spokojną osobą, taki mam charakter, raczej nie wybucham. Pewnie gdybym strzelił pięć czy sześć bramek w jednym meczu, to i tak podszedłbym do tego ze spokojem – powiedział Jarosław Niezgoda, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Pierwsze wrażenia z pierwszego zgrupowania? Jak najbardziej pozytywne, jest tu kilku chłopaków z Ruchu, co pomaga mi spokojniej wejść do kadry. Jest też trzech znajomych z Lubelszczyzny, czyli Damian Szymański, Damian Podleśny i Paweł Jaroszyński. Dla mnie to dobrze, że są znajomi, fajnie chociażby, że jestem z Łukaszem Monetą w pokoju – zaznaczył.

– Szczerze mówiąc do tej pory nie interesowałem się młodzieżowymi reprezentacjami, ale ostatnio słyszę, że Niemcy są bardzo mocnym przeciwnikiem. Sam sprawdziłem sobie ich wyniki i rzeczywiście zobaczyłem same zwycięstwa. Po treningach widzę jednak, że mamy już swój plan na pojedynek z nimi. Będziemy go chcieli zrealizować jak najlepiej – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!