betclic

Jasmin Burić: Dla nas ważny jest honor klubu

Ostatnia aktualizacja: 09/05/16 20:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Nie możemy przegrywać spotkań, bo o nic już nie gramy. Jesteśmy piłkarzami Lecha. Nie możemy zapomnieć, że dla nas ważny jest honor klubu – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lecha Poznań, Jasmin Burić.

Po 35. kolejkach podopieczni Jana Urbana zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej siódme miejsce. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Wielkopolski zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Na chwilę obecną do trzeciej Cracovii traci dziewięć "oczek".

Wiemy doskonale o tym, że szans na puchary już nie mamy. Nie możemy jednak odpuścić tych dwóch meczów. Musimy szanować ten klub i walczyć do końca o zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach – powiedział Bośniak, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Nie możemy przegrywać spotkań, bo o nic już nie gramy. Jesteśmy piłkarzami Lecha. Nie możemy zapomnieć, że dla nas ważny jest honor klubu – zaznaczył podstawowy golkiper Kolejorza.

Ewentualne piąte miejsce to nie jest dla nas powodem do dumy – podsumował 29-latek, który do Poznania trafił z Celik Zenica w styczniu 2009 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1336 dni
Ilość komentarzy: 7931
Oceny: -8826
09.05.2016 / 22:42:00
Ten honor to chyba juz w kiblu polecial.Te patalachy maja mniej punktow niz dwunasta Jagielonia broniaca sie przed spadkiem.

Tabela