Jednobramkowe zwycięstwo Atletico Madryt

Ostatnia aktualizacja: 02/01/16 22:31, Komentarzy: 2

0
2

Atletico Madryt wygrało przed własną publicznością z Levante UD 1:0 (0:0) w 18. kolejce hiszpańskiej Primera Division.

Kibice zgromadzeni na Estadio Vicente Calderon jedyne trafienie obejrzeli w 81. minucie gry. Wówczas na listę strzelców wpisał się Thomas, który pokonał Diego Marino płaskim uderzeniem w środek bramki.

Podopieczni Diego Simeone znajdują się obecnie na pierwszym miejscu w tabeli, mając w swoim dorobku 41 punktów. Ekipa z Estadio Ciudad de Valencia zgromadziła 11 "oczek" i zajmuje ostatnią pozycję.

W następnej kolejce "Los Rojiblancos" zmierzą się na wyjeździe z Celtą Vigo. Levante z kolei podejmie u siebie Rayo Vallecano.