betclic

Jędrzejak jednak nadal w Sparcie Wrocław

Ostatnia aktualizacja: 23/11/15 22:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Tomasz Jędrzejak przedłużył w poniedziałek umowę z Betardem Spartą Wrocław - poinformowali wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Dla byłego indywidualnego mistrza Polski będzie to jedenasty w karierze sezon spędzony w drużynie prowadzonej przez Piotra Barona. Na początku jesieni był bliski zakończenia swojej przygody z "czarnym sportem", ale ostatecznie dał się jeszcze przekonać do jazdę na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Popularny "Ogór" tym samym praktycznie zamknął budowę drużyny na przyszłoroczne zmagania w PGE Ekstralidze. Wcześniej kontrakty z ekipą ze stolicy Dolnego Śląska zawarli także Brytyjczyk Tai Woffinden, Maciej Janowski, Szymon Woźniak i Australijczyk Nick Morris.

Ważne umowy z Betardem Spartą mają również Czech Vaclav Milik oraz juniorzy Maksym Drabik, Damian Dróżdż, Adrian Gała i Przemysław Liszka.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie wrocławianie będą występować w roli gospodarzy w 2016 roku. Przeciągający się remont Stadionu Olimpijskiego sprawia, że być może będzie to Poznań.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!