betclic

Jędrzejczyk: Każdy piłkarz indywidualnie analizuje rywala

Ostatnia aktualizacja: 23/06/16 15:11, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Artur Jędrzejczyk na dzisiejszej konferencji prasowej opowiadał o swojej pozycji na boisku oraz o reprezentacji Szwajcarii.

- Zmiana strony nie ma dla mnie większego znaczenia – na prawej i lewej czuję się dobrze. W ostatnich meczach jako lewy obrońca spisywałem się poprawnie i z tego się cieszę - zapewnił cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Boczny obrońca odniósł się następnie do naszego rywala w 1/8 finału Euro 2016. - Ten mecz był już dłuższy czas temu. Było to bardzo fajne spotkanie, zremisowaliśmy 2:2. Zdobyłem bramkę, miło to wspominam, ale później przytrafiła mi się kontuzja. Szwajcaria to wymagający zespół, potrafiący grać w piłkę, co już udowodnił na turnieju. My też jednak prezentujemy się dobrze, więc na pewno czeka nas interesujący, ale trudny dla nas mecz - ocenił.

- Każdy zawodnik indywidualnie analizuje rywala, z którym będzie się mierzył. Oglądam skróty meczów, najlepsze akcje w wykonaniu przeciwnika. To później na boisku bardzo pomocne. Znam wielu reprezentantów Szwajcarii, mają bardzo ofensywnych bocznych obrońców, podłączających się do akcji. Musimy na nich bardzo uważać, mnie prawdopodobnie przypadnie w udziale, jeśli oczywiście zagram, zatrzymanie Xherdana Shaqiriego - zakończył Artur Jędrzejczyk.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
radgro
Zarejestrowany od: 1708 dni
Ilość komentarzy: 923
Oceny: +1775
Kibicuje:
Górnik Łęczna Polska Motor Lublin
23.06.2016 / 15:25:11
będzie ciężko Jędzo, Shaqiri jest szybki i zwrotny jak to na karzełka przystało