betclic

Jędrzejczyk: Kowalkiewicz musi udowodnić, że zasługuje na rewanż

Ostatnia aktualizacja: 14/11/16 08:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. youtube.com

Joanna Jędrzejczyk nie zamierza na razie stawać do rewanżu z Karoliną Kowalkiewicz. Mistrzyni UFC w wadze słomkowej uważa, że jej ostatnia rywalka powinna najpierw udowodnić, że na taką walkę zasługuje.

Jędrzejczyk uważa, że Kowalkiewicz była bardzo dobrze przygotowana do walki, ale jej zwycięstwo nie podlegało żadnej dyskusji.

- Kontrolowałam walkę, wyraźnie wygrywałam kolejne rundy. Czułam się swobodnie, nie spieszyłam się - mówi Jędrzejczyk w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

- Wielki szacunek dla Karoliny, że mogłyśmy dać przedstawienie, które spodobało się całemu światu. Moja dominacja nie podlegała jednak dyskusji - dodaje mistrzyni UFC w wadze słomkowej.

Jędrzejczyk nie widzi na razie powodu, by kolejny raz walczyć z Kowalkiewicz.

- 30 sekund w czwartej rundzie nie musi sprawić, że rewanż jest konieczny. Na razie Karolina musi udowodnić, że zasługuje na bycie numerem dwa. Stanie się tak, jeśli pokona Claudię Gadhelę - komentuje Jędrzejczyk.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
bonzo
Zarejestrowany od: 1138 dni
Ilość komentarzy: 4642
Oceny: +1612
Kibicuje:
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
14.11.2016 / 19:54:04
pełna zgoda, rewanż tak od razu to by było nudne

poza tym takie siostrobójcze pojedynki to jednak dzielą wewnętrznie polskiego kibica, najprzyjemniej jest moim zdaniem mnie jak nasze dziewczyny napierdalają inne nacje a nie siebie nawzajem

problemem tej wagi jest brak mocnych przeciwniczek dla Jędrzejczyk. Dwa razy już wygrała z Gardelhą, teraz pokonała pretendentkę Karolinę i już za bardzo nie ma już co robić, bo zawodniczek na jej poziomie nie widać