betclic

Jędrzejczyk: Kowalkiewicz nie była moją najtrudniejszą rywalką

Ostatnia aktualizacja: 19/12/16 20:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YouTube

W listopadzie Joanna Jędrzejczyk pokonała Karolinę Kowalkiewicz podczas gali UFC w Nowym Jorku. Mistrzyni kategorii słomkowej w rozmowie z Polsacie Sport wróciła myślami do tamtej walki i opowiadała o tym, czy może dojść do rewanżowego pojedynku.

Do pojedynku obu zawodniczek doszło 13 listopada. Jędrzejczyk wygrała jednogłośnie na punkty. Mistrzyni wyjawiła, że obóz Kowalkiewicz próbował przekonać prezydenta organizacji Danę White'a do szybkiego rewanżu.

- Nie ma co doszukiwać się rewanżu. Dominowałam od pierwszych sekund do końca. Była chwila grozy, był to jeden cios. Ja się przestraszyłam, że złamałam nos, ale zebrała się tylko krew. Karolina trafiła, była dobrze przygotowana. Wiele osób mnie pyta, czy wrzuciłabym tę walkę do jednych z najcięższych, a Karolinę - do najtrudniejszych rywalek. Nie, miałam cięższe walki i rywalki, ale przyznaję, że była dobrze przygotowana, choć czułam się swobodnie - oceniła.

Joanna Jędrzejczyk powiedziała również, że nie wie jeszcze, z kim zmierzy się w następnym pojedynku i że chciałaby wrócić do walki na przełomie kwietnia i maja.
Źródło: Polsat Sport
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Mustafa
Zarejestrowany od: 429 dni
Ilość komentarzy: 3834
Oceny: +23259
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
20.12.2016 / 06:17:57
Nie ma co doszukiwać się rewanżu. Dominowałem
Ja się przestraszyłam, że złamałam noc ...