betclic

Jędrzejczyk: Umiejętności dają mi pewność, że zwyciężę

Ostatnia aktualizacja: 22/01/16 18:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. youtube

Przed Joanną Jędrzejczyk kolejne duże wyzwanie - 8 lipca w Las Vegas zmierzy się z Claudią Gadelhą w trzeciej obronie tytułu mistrzyni świata UFC w kategorii słomkowej. Polka już koncentruje się na tym pojedynku.

- Do walki pozostało niecałe sześć miesięcy, ale już teraz jestem bojowo nastawiona. Muszę udowodnić, że jestem bezkonkurencyjną mistrzynią - zapowiada Jędrzejczyk w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

28-letnia zawodniczka twierdzi, że w ostatnim czasie zrobiła spore postępy w zapasach oraz jiu-jitsu, co ma zaowocować w kolejnych walkach o tytuły mistrzowskie.

- Nadal się rozwijam, lubię się uczyć. W walce oczywiście wszystko może się zdarzyć. Liczę się z tym. Jednak moje umiejętności dają mi pewność, że zwyciężę - przekonuje Polka.

Jędrzejczyk od końca stycznia do początku marca wcieli się w rolę jednej z trenerek w reality show "The Ultimate Fighter". Inną drużynę poprowadzi Gadelha. Można się spodziewać, że polecą iskry, bo stosunki między obiema zawodniczkami są napięte. Brazylijka ciągle nie może pogodzić się z decyzją sędziów, która zadecydowała o jej porażce w poprzednim starciu z Jędrzejczyk.

- Oddałam jej szacunek. Powiedziałam, żę jest numerem jeden wśród pretendentek, a wyżej jest tylko mistrzyni, czyli ja. Nie uszanowała tego. Twierdzi, że to ona jest najlepsza - kończy Jędrzejczyk.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!