betclic

"Jese powinien dostawać więcej minut"

Ostatnia aktualizacja: 14/10/15 14:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Catherine Kõrtsmik, wikicommons

Agent Jese Rodrigueza, Gines Carvajal uważa, że napastnik Realu Madryt zasłużył na zaufanie szkoleniowca i powinien dostawać więcej minut do zaprezentowania swoich umiejętności na boisku.

We wrześniowym meczu z Malagą 22-letni Hiszpan opuścił murawę w 59. minucie. Początkowo podejrzewano uraz mięśnia łydki, jednak późniejsze badania nie wykazały żadnej kontuzji. Choć zawodnik jest w pełni gotowy do gry, nie dostaje wielu szans od Rafaela Beniteza.

- Jese jest obecnie w naprawdę dobrej formie. Potrzebuje większej liczby minut, ponieważ tylko dzięki temu wzrośnie jego pewność siebie - powiedział Gines Carvajal, cytowany przez dziennik "AS".

- Ta sytuacja jest dla niego bardzo trudna, dlatego klub będzie musiał podjąć jakąś decyzję. Zawodnik jest silny i dobrze trenuje, lecz mimo to nie dostaje szans na boisku. To oczywiste, że kiedy się nie gra, zaczynają pojawiać się problemy. Jese musi wykorzystać każdą nadarzającą się okazję
- dodał.

Jese Rodriguez jest wychowankiem "Królewskich". Jego kontrakt z ekipą ze Santiago Bernabeu będzie obowiązywał jeszcze przez dwa lata. Do tej pory rozegrał dla klubu 59 spotkań, w których strzelił 12 goli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela