betclic

"Jeśli dążysz do doskonałości, możesz ją osiągnąć"

Ostatnia aktualizacja: 08/11/15 21:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Neale Cousland/Shutterstock

W niedzielę Serb Novak Djoković po raz czwarty wygrał halowy turniej rangi ATP World Tour Masters 1000 na kortach twardych w Paryżu pokonując Szkota Andy'ego Murraya 6:2, 6:4. - Jeśli dążysz do doskonałości, możesz ją osiągnąć - przyznał szczęśliwy "Nole".

Ten rok zdecydowanie należy do utalentowanego Serba. Novak wygrał trzy z czterech Wielkich Szlemów. Jest niepokonany od 22 meczów. W obecnym sezonie wywalczył w sumie 10 tytułów. - Nie biorę niczego za pewnik. Staram się cały czas pracować nad sobą, bo wiem, że tylko dzięki temu mogę być najlepszy - stwierdził tenisista.

- Nie chcę cały czas utrzymywać status quo, ponieważ dla mnie to regres. Dlaczego wygrywam? Ponieważ maksymalnie wykorzystuję swoje zdolności psychiczne i fizyczne - zdradził Novak. - Nie mam powodu, żebym teraz zwalniał tempo. Mam nadzieję, że uda mi się zakończyć obecny sezon zwyciężając.

Najlepszy tenisista świata turniej ATP World Tour Masters 1000 wygrał w tym sezonie także w Indian Wells, Miami, Monte Carlo, Rzymie i Szanghaju.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!