betclic

"Jestem skoncentrowany na Barcelonie"

Ostatnia aktualizacja: 06/08/15 11:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Doświadczony środkowy obrońca FC Barcelony, Javier Mascherano przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jest w pełni zaangażowany w grę dla Dumy Katalonii i nie myśli o zmianie barw klubowych.

Ostatnio zarówno włoskie jak i hiszpańskie media usilnie łączyły 31-letniego zawodnika z przenosinami do turyńskiego Juventusu, gdzie miałby wypełnić lukę w środku pola po sprzedanym do Bayernu Monachium Arturo Vidalu. Jeden z włoskich agentów powiedział, że Mascherano chciałby grać w lidze włoskiej.

Sam zainteresowany zaprzeczył jednak tym doniesieniom
- Wiem, że jest kilka klubów, które chciałyby mnie pozyskać, ale w tej chwili jestem w pełni skoncentrowany na występach w FC Barcelonie - powiedział Javier Mascherano, cytowany przez hiszpański "Sport".

- Zawsze w stu procentach angażowałem się w grę i tak będzie do ostatniego dnia, nic się nie zmieni - dodał reprezentant Argentyny, który w drużynie z Katalonii rozegrał ponad 200 oficjalnych meczów we wszystkich możliwych rozgrywkach.

W kampanii ligowej 2014/2015 był podstawowym elementem w układance szkoleniowca FC Barcelony, Luisa Enrique. W sumie wystąpił w 47 spotkań, w których zanotował dwie asysty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela