betclic

"Jestem wystarczająco dobry, by grać w Premier League"

Ostatnia aktualizacja: 02/09/15 12:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MT Hietala, wikipedia

Joey Barton pod koniec sierpnia podpisał kontrakt z występującym w drugiej klasie rozgrywkowej FC Burnley. 33-letni piłkarz powiedział, że jest zawiedziony postawą klubów z Premier League, które nie chciały go zatrudnić – poinformował "Sky Sports".

- Pod koniec ubiegłego sezonu zdecydowałem się odejść z Queens Park Rangers. Powodem mojej decyzji była chęć gry w Premier League. W minionych rozgrywkach spisywałem się dobrze. Myślę, że jestem w wystarczająco dobrej formie, by wciąż grać w tej lidze – powiedział Barton.

Środkowy pomocnik jest wychowankiem Manchesteru City, z którego w 2007 roku przeszedł do Newcastle. Po czterech latach gry w drużynie "Srok" przeniósł się do Queens Park Rangers. W sezonie 2012/13 występował na wypożyczeniu w Marsylii.

Wszystkie klubu, które znajdują się w dolnej części tabeli, powinny sprowadzić mnie bez namysłu, gdy byłem wolnym piłkarzem. Teraz jednak podpisałem umowę z Burnley. To dla mnie ciekawe wyzwanie. Nie jest to zespół, który gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale chce się tam jak najszybciej znaleźć – dodał Anglik.

Barton na początku sierpnia był bliski podpisania umowy z West Hamem United, ale działacze "Młotów" wycofali swoją ofertę. Powodem były protesty kibiców.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela