betclic

Jevtić: Chcemy punktować, żeby być blisko naszych rywali

Ostatnia aktualizacja: 15/11/16 14:43, Komentarzy: 0

1
0
Fot. asinfo

– Często zdarza się, że gram na boku pomocy. Przez to, że tam gram to szukam gry jeden na jeden, zejścia do środka boiska. Chcę realizować to czego ode mnie wymaga trener – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik poznańskiego Lecha, Darko Jevtić.

Podopieczni Nenada Bjelicy na tym etapie rywalizacji zajmują szóstą lokatę. Jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty. W następnej serii gier Kolejorz zmierzy się ze Śląskiem Wrocław (20 listopada, godz. 18:00).

– Przed przerwą na mecze reprezentacji wygraliśmy z Ruchem i to było bardzo ważne zwycięstwo. Dzięki niemu wróciliśmy do czołówki ligi, ale cały czas mamy osiem punktów straty do lidera. To nie jest mało. Wiemy, że stać nas na to, żeby odrobić tę stratę – powiedział Darko Jevtić, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Chcemy punktować, żeby być blisko naszych rywali. Nie możemy jednak zapominać o Śląsku. Ten zespół ma dwa punkty straty do nas i realną szansę na to, by nas wyprzedzić. Musimy w niedzielę im uciec – zaznaczył.

– Często zdarza się, że gram na boku pomocy. Przez to, że tam gram to szukam gry jeden na jeden, zejścia do środka boiska. Chcę zmieniać swoją grę i realizować to czego ode mnie wymaga trener. Muszę robić swoje, bo wiem, że mam jakość. Podobnie jak wszyscy w naszym zespole
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela