betclic

Jevtić: Musimy grać agresywniej

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 14:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Darko Jevtić przestrzega swoim kolegów z Lecha Poznań przed niedzielną konfrontacją z wciąż nieoczekiwanie zamykającą tabelę LOTTO Ekstraklasy Wisłą Kraków.

- Ostatnio pokazują swoje umiejętności, dlatego uważam że to będzie trudny mecz. Musimy pokazać, co mamy najlepszego, żeby wygrać. Wiemy, że będzie ciężko - przyznał Szwajcar w rozmowie z oficjalną stroną Lecha.

- Gramy u siebie i naszym obowiązkiem jest walka o trzy punkty. Musimy od początku meczu grać lepiej. W Lublinie zły początek meczu skończył się bramką. Dlatego od początku spotkania musimy grać agresywniej - kontynuował ofensywny pomocnik "Kolejorza", który w tym sezonie zaliczył trzy asysty.

- Wymagam od siebie zdecydowanie więcej. Najpierw jednak muszę myśleć o drużynie. Poprawiliśmy swoją sytuację w tabeli i awansowaliśmy na wyższe miejsce. To jednak nas cały czas nie zadowala - zapewnia Szwajcar.

- Fajnie, że dużo gram, to daje mi pewność siebie. Cieszy mnie to bardzo. Jeśli chodzi o grę na boku pomocy to nie ma większego znaczenia. Najważniejsze jest to, żebyśmy wygrywali - podsumował Jevtić.

(za lechpoznan.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21347
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.10.2016 / 12:57:54
Agresywniej.....a idzie zima.