betclic

Jevtić nie zagra z Fiorentiną

Ostatnia aktualizacja: 22/10/15 15:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Pomocnik Lecha Poznań, Darko Jevtić nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na dzisiejsze spotkanie z Fiorentiną - poinformowano na portalu "Kolejorza". Szwajcar podczas treningu doznał kontuzji barku.

- Po jednym ze starć Darko nieszczęśliwie upadł na bark, który wcześniej miał operowany i na chwilę obecną jest wykluczony z treningów. Od razu ze stadionu został przewieziony na badania diagnostyczne i konsultację z ortopedą - powiedział członek sztabu medycznego Lecha, dr Krzysztof Pawlaczyk.

Mecz Lecha Poznań z Fiorentiną odbędzie się dzisiaj na Stadio Artemio Franchi we Florencji. Po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Europy, zawodnicy Paulo Sousy mają na swoim koncie trzy punkty, a Lech jeden.

- Z uwagi na to, że są silne dolegliwości bólowe i brak stabilności barku, trudno w tej chwili powiedzieć coś więcej. W piątek zobaczymy jak Darko się czuje, jakie są perspektywy i możliwości rehabilitacji, po czym wspólnie z zawodnikiem wybierzemy właściwą drogę leczenia - dodał Pawlaczyk.

Jevtić w bieżącym sezonie rozegrał czternaście meczów. Zdobył w nich jedną bramkę i zaliczył cztery asysty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!