Jevtić: Rywal wykorzystał nasz brak koncentracji

Shutterstock
547 minut trwała seria Lecha bez straty bramki. Piłkarze Kolejorza nie wyciągali piłki z siatki w pięciu kolejnych spotkaniach. Podopieczni Nenada Bjelicy zgodnie podkreślają, iż w pojedynku z Arką Gdynia gola stracili przez nieuwagę.

Jasne, że chcieliśmy utrzymać tę passę. Byliśmy jednak przygotowani na to, że w końcu ją stracimy. Wiedzieliśmy, że ona nic specjalnego nie zmienia, bo cały czas musimy grać swoje. Jak miała wpaść, to dobrze że w spotkaniu, które wygraliśmy tak wysoko

Gdy prowadzimy 3:0 musimy być bardzo skoncentrowani. Podobnie było jesienią z Zagłębiem Lubin. Wtedy też prowadziliśmy wysoko po pierwszej połowie. W drugiej graliśmy jednak słabiej. W obu przypadkach to był brak koncentracji, którą rywal wykorzystał - mówi z kolei Darko Jevtić. - Taki moment musiał przyjść. Straciliśmy gola, ale strzeliliśmy cztery - zauważa Marcin Robak.

o jest najistotniejsze. Wiadomo, że żadna drużyna nie chce tracić bramek. Nie zawsze to się jednak udaje. W pięciu poprzednich meczach nie straciliśmy gola i byliśmy z tego powodu bardzo zadowoleni
Mogliśmy podtrzymać tę serię, ale nie udało się. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy potrafili znów zagrać na zero z tyłu -