betclic

Jevtić wrócił do gry po pięciu tygodniach przerwy

Ostatnia aktualizacja: 03/12/15 16:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Pięć tygodni na powrót do gry czekał Darko Jevtić. W środę Szwajcar zagrał dziewięćdziesiąt minut w wygranym spotkaniu z Wisłą Kraków - czytamy na oficjalnej stronie poznańskiego Lecha. 

Jevtić poprzedni mecz w niebiesko-białych barwach zagrał 28 października. W międzyczasie wystąpił w spotkaniu trzecioligowych rezerw Lecha. W środowym meczu z Wisłą trener Jan Urban wystawił go na pozycji skrzydłowego, a Szwajcar odpłacił się za zaufanie bardzo dobrą grą. - Cieszę się z powrotu, ale tak samo ważna jest dla mnie wygrana - podkreśla lechita. - Długo nie było mnie na boisku. Chcę grać, a kiedy już to robię bardzo ważne jest to, żeby pokazać trenerowi, że może na mnie liczyć - dodaje zawodnik cytowany przez lechpoznan.pl.

Szwajcar od początku spotkania był bardzo aktywny. Oddał na bramkę dwa strzały, z czego jeden był celny. - W drugiej połowie brakowało mi trochę szczęścia przy ostatnim podaniu albo strzale. Myślę jednak, że zagrałem dobre spotkanie. Pod koniec meczu brakowało mi już trochę siły, czułem, że długo nie grałem. Dla mnie bardzo ważne jest to, że zagrałem 90 minut. Udowodniłem sobie, że jestem do tego dobrze przygotowany - zaznacza Jevtić, dla którego było to siedemnaste spotkanie w tym sezonie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela