betclic

Jevtić: Zwycięstwa nic nam nie dadzą, gdy będziemy grać z Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 28/11/16 19:15, Komentarzy: 0

2
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

– Do Krakowa jedziemy pewni siebie. Nie ma czasu na błędy i pomyłki. To jedna runda i musimy pokazać to co ostatnio. Fajnie, że wygraliśmy cztery mecze z rzędu, ale te zwycięstwa nam nic w środę nie dadzą – przyznał przed rewanżem z Wisłą Kraków w Pucharze Polski zawodnik Lecha Poznań, Darko Jevtić.

W pierwszym spotkaniu 1/4 finału Kolejorz zremisował przed własną publicznością z ekipą ze stolicy Małopolski 1:1 (0:0). Bramkę dla Wisły zdobył Paweł Brożek, natomiast do wyrównania doprowadził Dawid Kownacki.

Mogę grać na dużej liczbie pozycji. Jako piłkarz najlepiej czuję się w środku, ale jeśli gram na innej pozycji to chcę dać drużynie jak najwięcej. Ostatnio mi się udaje, robię swoje i jestem z tego powodu zadowolony. Jeśli mam pomagać drużynie to mogę grać nawet w ataku – powiedział Darko Jevtić, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Do Krakowa jedziemy pewni siebie. To rewanż. Nie ma czasu na błędy i pomyłki. To jedna runda i musimy pokazać to co ostatnio. Fajnie, że wygraliśmy cztery mecze z rzędu, ale te zwycięstwa nam nic w środę nie dadzą. Jeśli chcemy awansować musimy zagrać na takim samym poziomie jak w tych meczach – zaznaczył.

– Wzrosła nasza pewność siebie. Każdy z nas czuje się na boisku lepiej niż miesiąc temu. Musimy jednak zagrać bardzo dobry mecz, żeby awansować. Spotkanie zaczyna się od 0:0. Wiemy w jakiej sytuacji jesteśmy i czego potrzebujemy, by awansować. Dlatego jedziemy tam po zwycięstwo – dodał Szwajcar.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!