betclic

Jodłowiec: Nie jest łatwo wrócić do formy po EURO

Ostatnia aktualizacja: 20/07/16 08:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Legia Warszawa wygrała ze Zrinjskim Mostar 2:0 i awansowała do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. - Nasza gra wygląda coraz lepiej pod względem taktycznym - uważa Tomasz Jodłowiec.

- Liczy się przede wszystkim awans i musimy teraz skupić się na kolejnym przeciwniku. Wiadomo, że trzeba jeszcze coś poprawić w naszej grze. Z kolejnym przeciwnikiem będzie już lepiej, ale już widać, że to coraz lepiej wygląda pod względem taktycznym. Myślę, że nie daliśmy poczuć w pierwszej połowie rywalowi, że może coś tutaj zrobić. Strzeliliśmy gola i z przebiegu całego meczu możemy ogólnie być zadowoleni. Co roku eliminacje pokazują, że nie ma łatwych przeciwników i do każdego podchodzimy z szacunkiem - mówi Jodłowiec

- Nie jest łatwo wrócić do dobrej formy po EURO 2016. Chciałbym już błyszczeć formą, ale z meczu na mecz powinno być lepiej i podchodzę do tego spokojnie. Czeka nas jeszcze pięć miesięcy grania i trzeba do tego podejść cierpliwie - kończy reprezentant Polski.

W kolejnej rundzie mistrzowie Polski zmierzą się z Olimpią Ljubljana albo AS Trenczyn.
Źródło: legia.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Gadocha59
Zarejestrowany od: 337 dni
Ilość komentarzy: 1226
Oceny: +7482
Kibicuje:
Polska
20.07.2016 / 09:45:07
Jodła, nie gadaj tutaj takich bzdetów.. słabo to wczoraj wyglądało i koniec.. Awansowaliście ale trzeba przestać myśleć jak fajnie było we Francji tylko zacząć zap... ć tu i teraz. Inaczej bedzie jak co roku: chcieliśmy bardzo a wyszło jak zawsze..