betclic

Jodłowiec wróci do treningów za tydzień

Ostatnia aktualizacja: 12/04/16 16:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Włodarze warszawskiej Legii dostali wyniki badań Tomasza Jodłowca z rzymskiej kliniki. Na szczęście nie potwierdził się czarny scenariusz mówiący o naderwaniu ścięgna Achillesa - czytamy na portalu Legia.Net.

To tylko stan zapalny – tłumaczy Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski i warszawskiego klubu. Według niego "Jodła" powinien do treningów wrócić już za tydzień.

Przypomnijmy, że piłkarz w niedzielę poleciał do Włoch na konsultację medyczną. Powodem były jego problemy ze ścięgnem Achillesa, których nabawił się w trakcie ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski.

Obrońca ostatni mecz w barwach warszawskiej ekipy rozegrał trzy tygodnie temu przeciwko Lechowi Poznań. Potem udał się na zgrupowanie kadry. Selekcjoner Adam Nawałka sprawdził go w dwóch towarzyskich spotkaniach z Serbią (1:0) i Finlandią (5:0), mimo że piłkarz po meczu z Lechem (2:0) miał krwiaka w okolicach ścięgna Achillesa i narzekał na ból.

Na szczęście dla trenera Stanisława Czerczesowa na mecz z Lechem będzie już do dyspozycji Ariel Borysiuk, który za czerwoną kartkę w meczu z Lechią Gdańsk otrzymał karę jednego meczu i pauzował już w Szczecinie, gdzie Legia grała z Pogonią.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela