betclic

Jodłowiec: Z meczu na mecz będziemy mocniejsi

Ostatnia aktualizacja: 22/06/16 16:53, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek/Shutterstock

Reprezentacja Polski pokonała w swoim trzecim meczu na Euro 2016 Ukrainę 1:0 i w 1/8 finału zagra 25 czerwca ze Szwajcarią w Saint-Etienne. Pomocnik Tomasz Jodłowiec powiedział, że drużyna z meczu na mecz w tym turnieju będzie mocniejsza. 

Podopieczni Adama Nawałki nie stracili we Francji jeszcze ani jednego gola. - Głównym celem każdej drużyny jest przede wszystkim nie stracić bramki. My w każdym meczu mieliśmy kilka dobrych sytuacji. W eliminacjach tak nie było, a jednak zdobywaliśmy więcej bramek. Skuteczność nie jest najgorsza, ale mecze grupowe mogliśmy wygrać wyżej. Jako drużyna dobrze wyglądamy taktycznie. Nie da się grać bezbłędnie. Przychodzą słabsze chwile, kiedy trzeba się wziąć w garść i jako drużyna dobrze to robimy - ocenił Tomasz Jodłowiec. 

- Z meczu na mecz będziemy mocniejsi na tym turnieju. Jesteśmy dobrze poukładani, a wynik buduje nas mentalnie. Apetyt jest większy, aby zajść jak najdalej. Jesteśmy w stanie dużo zrobić i oby tak było - podkreślił pomocnik reprezentacji Polski. 
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Trampkarz
dawidwolski2002@wp.pl
Zarejestrowany od: 371 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +14
Kibicuje:
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Węgry Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Polska FC Barcelona
22.06.2016 / 19:51:29
:)