betclic

Joe Allen: Wiem, na czym stoję. Nigdzie się nie ruszam

Ostatnia aktualizacja: 27/05/16 21:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Christian Bertrand/Shutterstock

Pomocnik Liverpoolu, Joe Allen, odbył rozmowę na temat swojej przyszłości w klubie z Anfield Road. Walijski pomocnik dowiedział się, że "The Reds" nie zamierzają go sprzedawać. 

- Rozmawiałem z klubem o mojej przyszłości. Pytałem się czy będę mógł więcej grać, czy może jednak planują mnie sprzedać - powiedział Allen w rozmowie z "The Guardian". 

- Działacze jasno oznajmili mi, że na ten moment nigdzie się nie ruszam. Wiem, na czym stoję. Dobrze, że odbyliśmy taką rozmowę. Drugą część sezonu miałem dobrą i mogę patrzeć na swoją przyszłość w Liverpoolu - stwierdził 26-letni pomocnik. 

Jego umowa z klubem z Liverpoolem wygasa z końcem czerwca 2017 roku. - W momencie, kiedy skończyłem sezon w Liverpoolu, powiedziałem sobie, że nie chcę się niczym rozpraszać. W pełni koncentruję się na rzeczach związanych z reprezentacją Walii. Mieliśmy bardzo intensywny sezon, a jestem pewien, że tydzień lub dwa po Euro będę rozmawiać z klubem - powiedział Allen.

Walijczyk w sezonie 2015/16 rozegrał w Premier League 19 meczów. Strzelił w nich dwa gole i zanotował jedną asystę. Wystąpił także w 11 spotkaniach Ligi Europy, w której "The Reds" przegrali w finale z Sevillą.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela