betclic

Johansen: Pokonanie Węgrów nie będzie łatwe

Ostatnia aktualizacja: 12/11/15 10:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ivica Drusany / Shutterstock.com

Reprezentacja Norwegii zmierzy się w czwartek z Węgrami w pierwszym meczu baraży o awans do Euro 2016. Pomocnik skandynawskiej drużyny, Stefan Johansen przyznał, że nadchodzące spotkanie nie będzie łatwe dla żadnej ze stron.

- Byliśmy nieco rozczarowani, kiedy przegraliśmy z Włochami w ostatnim meczu grupowym. Teraz każdy oczekuje, że wygramy z Węgrami, ale my wiemy, że czeka nas trudne starcie - powiedział 24-letni zawodnik Celticu Glasgow cytowany przez "FourFourTwo".

- Nie ma znaczenia naprzeciw kogo stanie się w barażach. Widziałem grę naszych rywali i wiem, że to dobry zespół. Myślę, że są zadowoleni z losowania, jednak zwycięstwo nikomu nie przyjdzie łatwo - dodał.

- Wokół reprezentacji panuje pozytywna atmosfera. Nasi kibice są przepełnieni optymizmem i bardzo nas wspierają. Mamy szansę na wyjazd do Francji i chcemy ją wykorzystać. Musimy wziąć się w garść i wywalczyć awans - podsumował.

Reprezentacja Norwegii zajęła trzecie miejsce w grupie H, za Włochami i Chorwacją. Od Węgrów lepsze okazały się drużyny Irlandii Północnej oraz Rumunii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!