betclic

John Obi Mikel przeniesie się na Old Trafford?

Ostatnia aktualizacja: 29/11/16 20:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack/Shutterstock

Defensywny pomocnik londyńskiej Chelsea, John Obi Mikel najpewniej niebawem pożegna się z drużyną. Zdaniem angielskiego dziennika Daily Star, zawodnik może być atrakcyjny dla Jose Mourinho, który sprowadził go na Stamford Bridge, a obecnie trenuje Manchester United. 

Sam zawodnik deklaruje jednak, że o transferze na razie nie myśli, chociaż jego kontrakt jest ważny do końca obecnego sezonu i nie zanosi się na jego przedłużenie. - Ja wciąż będę robił swoje na treningach. Czekam na szansę, a jeżeli ją otrzymam to będę w pełni przygotowany. A co będzie się działo w styczniu, czas pokaże - powiedział Obi Mikel. 

- Muszę zachować profesjonalizm na treningach, bo przecież zawsze mogę przekonać menedżera do swoich umiejętności. Byłem i jestem zawodowym piłkarzem, a to oznacza, że mam trenować na pełnych obrotach codziennie. Mam nadzieję, że pewnego dnia otrzymam swoją szansę - dodał zawodnik, z którego usług w tym sezonie Antonio Conte nie skorzystał ani razu.

Redaktorzy dziennika są przekonani, iż pomocnik może być dobrą opcją dla Czerwonych Diabłów, którzy szukają wzmocnień w środku pola. Co prawda na liście życzeń Portugalczyka znajduje Leicester Danny Drinkwater, jednak wątpliwym jest, by zdecydował się on na zmianę barw klubowych.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!