betclic

Jonasson ponownie w Stali Gorzów

Ostatnia aktualizacja: 03/11/16 19:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Tomas Hjelm Jonasson podpisał kontrakt ze Stalą Gorzów - poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

27-letni obecnie Szwed już w latach 2006-2009, jeszcze jako junior, występował w ekipie z północnej części Ziemi Lubuskiej. Teraz powraca z nadzieją na odbudowę formy w miejscu, gdzie zaczęła się jego przygoda z polską ligą.

- Dużo analizowałem i pomyślałem sobie: "co może być lepsze niż występy w drużynie, w której zacząłem swoją karierę w Polsce?" Ponadto nie ma żadnej presji związanej z kontraktem ze Stalą Gorzów - podkreślił Skandynaw po złożeniu stosownych podpisów.

- To ode mnie zależeć będzie, by pokazać, że zasługuję na miejsce w składzie. Na tę chwilę nie ma jednak żadnej presji i obowiązków. Będę miał szansę na treningi i sprawdzanie sprzętu na torze, na którym czuję się komfortowo - dodał Jonasson, który w ekipie aktualnych mistrzów Polski będzie pełnił rolę zawodnika oczekującego.

Ważne kontrakty na sezon 2017 ze Stalą Gorzów mają w tym momencie jeszcze Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik oraz Duńczyk Niels Kristian Iversen.

(za stalgorzow.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!