betclic

"Reprezentacja Anglii zasługuje na szacunek"

Ostatnia aktualizacja: 12/11/15 08:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Phil Jones z Manchesteru United uważa, że reprezentacja Anglii ma w swoich szeregach światowej klasy zawodników, którzy zasługują na większy szacunek ze strony mediów i kibiców.

W piątek podopiecznych Roy'a Hodgsona czeka wyjazdowy mecz towarzyski z kadrą narodową Hiszpanii. Cztery dni później ich rywalem będzie gospodarz Euro 2016, Francja.

- Wiemy, że na przyszłorocznych mistrzostwach Europy będziemy musieli zaprezentować nasz najlepszy futbol. Nadchodzące mecze towarzyskie będą dla nas pewnego rodzaju sprawdzianem, który pokaże nam, w jakim miejscu obecnie się znajdujemy - powiedział 23-latek cytowany przez "FourFourTwo".

- W drużynach Hiszpanii i Francji występują wielcy zawodnicy, ale my również mamy takich piłkarzy. Ostatni rok był dla nas niezwykle satysfakcjonujący, jednak niektórzy zapomnieli już jak dobrze sobie radziliśmy - dodał.

- Ich zdaniem osiągnęliśmy pozytywne wyniki, ponieważ nie mierzyliśmy się z silnymi zespołami. Prawda jest jednak taka, że meczów nie wygrywa się samym wyjściem na boisko. Każdy z nas miał swój udział w tych zwycięstwach i za to należy się nam szacunek - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!