betclic

"Jonny Evans to topowy zawodnik"

Ostatnia aktualizacja: 22/09/15 17:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. rnoid/Shutterstock

Doświadczony kapitan West Bromwich Albion, Darren Fletcher ujawnił w swoim ostatnim wywiadzie, iż Jonny Evans jest jednym z najlepszych obrońców, z jakimi było mu dane do tej pory zagrać. 

27-letni Anglik dołączył do zespołu z The Hawthorns podczas tegorocznego letniego okienka transferowego. Wcześniej przez ponad 10 lat bronił barw Manchesteru United, z którym zdobył między innymi trzy tytuły mistrzowskie. 

- Jonny jest dla nas sporym wzmocnieniem. Mówiłem o tym już od samego początku. Byłem bardzo podekscytowany, kiedy dowiedziałem się, że podpisze z WBA kontrakt – powiedział Darren Fletcher, cytowany przez "Sky Sports".

- On jest bardzo dobrym zawodnikiem. Jest przywódcą i dobrym mówcą. Wydaje mi się, że będzie podporą defensywy West Bromwich Albion przez wiele lat – kontynuował Szkot, który ma na swoim koncie siedemdziesiąt występów w seniorskiej kadrze swojego kraju.

- To naprawdę świetny chłopak, nie mogę się do nachwalić. Wiedziałem, że przychodzi do nas topowy gracz. Jest jednym z najlepszych obrońców, z którymi kiedykolwiek grałem w Manchesterze United, a teraz tutaj – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela