betclic

Jonsson: Byłem zbyt długo w Zielonej Górze

Ostatnia aktualizacja: 20/01/16 13:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Andreas Jonsson jest przekonany, że przeprowadzka z Zielonej Góry do Rybnika wpłynie pozytywnie na rozwój jego dalszej kariery.

Kapitan aktualnych drużynowych mistrzów świata obok Grigorija Łaguty będzie jednym z liderów "Rekinów", które wracają do zmagań na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Oprócz Szweda i Rosjanina w ekipie dwunastokrotnych mistrzów Polski będą ścigać się także Damian Baliński, Tomasz Gapiński, Australijczyk Max Fricke oraz juniorzy Kacper Woryna, Robert Chmiel i Kamil Wieczorek.

- Poczułem zwyczajnie, że jestem w Zielonej Górze zbyt długo. Miniony sezon utwierdził mnie w tym przekonaniu. Nie wykonywałem jak należy swojej pracy należycie - podkreślił Jonsson dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

- Czułem, że muszę coś zmienić. To był mój najważniejszy powód przenosin się do innego klubu. Potrzebowałem nowego wyzwania, aby wrócić do dyspozycji, w jakiej byłem wcześniej
- argumentował swoją decyzję były indywidualny wicemistrz świata.

- Wiem, że stać mnie na więcej, niż to co pokazałem przed rokiem. Chciałem poznać nowych ludzi i znów poczuć presję - podsumował Andreas Jonsson.

ŻKS ROW Rybnik nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie w niedzielę 10 kwietnia od spotkania przed własną publicznością z KS Toruń. Transmisja w stacji "nSport + HD!"
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!