betclic

Jonsson: Jazda w Anglii robi różnicę

Ostatnia aktualizacja: 08/02/16 07:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Andreas Jonsson jest przekonany, że angaż w The Lakeside Hammers był dobrym ruchem z jego strony i dzięki temu lepiej czuł się na motocyklach w połowie ubiegłego sezonu.

- To główny powód dla którego kontynuuję jazdę w Anglii także w tym sezonie. Naprawdę cieszyłem się tymi występami w minionym roku. To zrobiło różnicę, której szukałem - podkreślił Jonsson w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

- Jako żużlowiec czułem się bardziej komfortowo na motocyklach w połowie ubiegłego sezonu, co było dla mnie niezwykle ważne. Lubię tory w Anglii. Nie można cieszyć się jazdą cały czas, ale czasami czułem, że jazda na Wyspach Brytyjskich pomaga mi - stwierdził Skandynaw, związany w nowym sezonie z KS ROW Rybnik.

- Cieszę się, że drużyna Lakeside będzie nadal ścigać się na Arena-Essex. Byli przecież bardzo bliscy utraty tego miejsca. Czuję się bardzo dobrze i jestem optymistą, patrząc na to, co się dzieje w klubie. Cieszyłem się jazdą tutaj w ubiegłym roku i mam nadzieję, że w kolejnym roku dam fanom jeszcze więcej radości - dodał Andreas Jonsson.

The Lakeside Hammers miniony sezon zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli Elite League. Nowy rozpoczną 24 marca od wyjazdowego spotkania z King's Lynn Stars.

(za speedwaygp.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!