betclic

Jonsson: Mam plan jak to wszystko poukładać

Ostatnia aktualizacja: 22/01/16 19:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Andreas Jonsson wierzy, że drobne korekty w przygotowaniu do sezonu pomogą mu wrócić do walki w ścisłej czołówce cyklu Grand Prix.

35-letni Szwed jesienią otrzymał od organizatorów zmagań stałą "dziką kartę" i nie widzi w tym fakcie nic, co mogłoby go sytuować wśród teoretycznie słabszych zawodników rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata.

- Potrzebuję tylko dobrego sezonu. Dokonałem niewielkich zmian i mam plan jak to wszystko sobie poukładać. Pod koniec ubiegłego roku czułem się już znacznie lepiej i myślę, że ten najbliższy sezon może być dla mnie rzeczywiście dobry
- podkreślił Jonsson w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

- Oczywiście nie było tak dobrze, jak tego oczekiwałem, ale wiem, że mogę być lepszy. Muszę tylko upewnić się, że będę wystarczająco szybki i w dobrej formie na początku sezonu. To może dać mi impuls i mieć dobry wpływ na kolejne zawody
- kontynuował Skandynaw, który jesienią zamienił Zieloną Górę na Rybnik w PGE Ekstralidze.

- Tai Woffinden czy Greg Hancock byli poziom lepsi ode mnie w ubiegłym roku, ale wydawało mi się, że mogłem być szybszy niż byłem faktycznie. Miło jednak nadal być w tej stawce, bo dzięki temu czuję się nadal zmotywowany - dodał Andreas Jonsson.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!