betclic

Jonsson: Pracowaliśmy i wygraliśmy jako drużyna

Ostatnia aktualizacja: 27/07/16 20:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm/Shutterstock

Reprezentacja Szwecji we wtorkowy wieczór w imponujący sposób wygrała drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata i awansowała do sobotniego finału, który zaplanowano w brytyjskim Manchesterze. 

Kapitan broniących trofeum "Trzech Koron" Andreas Jonsson był jednym z wyróżniających się zawodników turnieju w Vastervik i zdobył trzynaście punktów. Tyle samo w ekipie ze Skandynawii uzbierał Antonio Lindbaeck. 

- Świetnie jest wygrać u siebie, bo kibice sprawiają, że pojawia się dodatkowa presja. To piękne uczucie. Jestem naprawdę szczęśliwy - przyznał Jonsson w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway World Cup. 

- Wszyscy wykonaliśmy bardzo dobrze swoją pracę i to jest najważniejsze. Pracowaliśmy jako drużyna i wygraliśmy jako drużyna - kontynuował zawodnik KS ROW Rybnik. 

- W finale pojadą cztery wielkie zespoły i celem każdego z nich będzie zwycięstwo. Musi sprzyjać trochę szczęście, aby cieszyć się z sukcesu. Mam nadzieję, że to my wygramy, ale jesteśmy świadomi, jak trudne zadanie przed nami. Damy jednak z siebie wszystko, aby tak się stało - dodał Jonsson. 

(za monsterenergyswc.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!