betclic

Jović: Mieliśmy zły początek sezonu, ale idziemy do góry

Ostatnia aktualizacja: 07/11/16 14:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Mieliśmy zły początek sezonu, ja miałem kontuzję i patrzyłem na wszystko z boku, ale teraz idziemy do góry. Mamy dobrą serię - powiedział Boban Jović, cytowany przez oficjalną stronę Wisły Kraków.

W meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Wisła Kraków pokonała przed własną publicznością Górnika Łęczna 3:2. Zawodnik "Białej Gwiazdy", Boban Jović przyznał, że jego drużyna miała zły początek sezonu, ale teraz przyszła dobra seria.

- Graliśmy dobrze w pierwszej połowie, mieliśmy kontrolę na boisku. Później jeden stały fragment gry dużo zmienił i mecz zrobił się nerwowy, ale skończyło się dobrze. Zaliczyłem asystę, a Boguś strzelił trzy gole. Przyjechałem do Wisły, żeby walczyć o europejskie puchary, o mistrzostwo. Mieliśmy zły początek sezonu, ja miałem kontuzję i patrzyłem na wszystko z boku, ale teraz idziemy do góry. Mamy dobrą serię - ocenił Słoweniec.

14 listopada reprezentacja Polski zagra towarzysko ze Słowenią. Do słoweńskiej kadry na to spotkanie został powołany Boban Jović.

- Najpierw jest mecz z Maltą, mamy dobrą pozycję w grupie. Później będziemy rozmawiali o Polsce, która ma groźny zespół. Oni też mają pierwszy mecz w eliminacjach. Oglądałem Polskę na Euro, to będzie trudny mecz - ocenił zawodnik Wisły.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela