betclic

Jóźwiak: Mój czas w Lechu jeszcze przyjdzie

Ostatnia aktualizacja: 28/10/16 15:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Uważam, że cały czas się rozwijam. Z każdym treningiem jestem coraz lepszym zawodnikiem. Wierzę, że jeszcze przyjdzie mój czas w Lechu - ocenił Kamil Jóźwiak, cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.

Kamil Jóźwiak w trwającym sezonie w pierwszej drużynie Lecha rozegrał jedynie 46 minut. 18-latek wciąż liczy na szansę regularnej gry w barwach poznańskiego zespołu.

- Na początku sezonu nie grałem wiele, ale musiałem się z tą sytuacją pogodzić. Mam nadzieję, że trener zauważy moją dobrą formę i da mi szansę gry. Jestem bardzo zaangażowany w pracę na treningach. Moim zdaniem wygląda to dobrze. Mam nadzieję, że to także przełoży się w większą liczbę minut w meczach - powiedział młody pomocnik.

Jóźwiak regularnie gra w meczach trzecioligowych rezerw "Kolejorza". W bieżących rozgrywkach zagrał w sześciu meczach i strzelił jedną bramkę.

- Uważam, że cały czas się rozwijam. Z każdym treningiem jestem coraz lepszym zawodnikiem. Widzę, że w ostatnim czasie poczyniłem duży postęp. Ostatnio można odnieść wrażenie, że tak nie jest, bo nie gram w meczach. To jednak nie jest prawda. Wierzę, że jeszcze przyjdzie mój czas w Lechu - dodał 18-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20477
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 10:45:12
Wydaje się że w porządku chłopak. Na pewno zapowiada się na solidnego ligowca.

Tabela