betclic

Jóźwiak: Musimy piąć się w górę w ligowej tabeli

Ostatnia aktualizacja: 07/09/16 20:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Patrząc na nasze mecze tuż przed przerwą reprezentacyjną, to można powiedzieć, że za nami niezły okres. Wprawdzie nasza gra nie porywała, ale wyniki były dobre – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie pomocnik Lecha Poznań, Kamil Jóźwiak.

Do gry o ligowe punkty ekipa ze stolicy Wielkopolski powróci już w najbliższą niedzielę, 11 września. Wówczas niebiesko-biali podejmować będą na INEA Stadionie Pogoń Szczecin. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 15:30. 

Zawsze staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, ale to od trenera zależy ile minut spędzę na boisku. Ja na każdym treningu próbuję udowadniać, że zasługuję na grę w pierwszej jedenastce – powiedział Kamil Jóźwiak, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Sztab szkoleniowy szybko poznał zawodników i z każdym z nas odbył już krótką rozmowę. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, wszyscy się ze sobą dogadujemy i tak naprawdę czekamy już na niedzielne spotkanie o punkty – zaznaczył młody zawodnik.

Patrząc na nasze mecze tuż przed przerwą reprezentacyjną, to można powiedzieć, że za nami niezły okres. Wprawdzie nasza gra nie porywała, ale wyniki były dobre. Teraz przede wszystkim musimy dołożyć więcej jakości i dalej zdobywać punkty, żeby cały czas piać się w górę ligowej tabeli – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela