betclic

Jóźwiak: Nie możemy znaleźć recepty na porażki

Ostatnia aktualizacja: 12/05/16 17:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Cały czas mówimy to samo, ale nie możemy znaleźć recepty na porażki. Słupki, poprzeczki, nie mamy szczęścia. Mam nadzieję, że wróci do nas w ostatnim meczu i wygramy - powiedział tuż po spotkaniu z Zagłębiem Lubin (0:3) zawodnik Lecha Poznań, Kamil Jóźwiak.

Po 36. kolejkach Kolejorz zajmuje w tabeli grupy mistrzowskiej siódme miejsce. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Wielkopolski zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Na chwilę obecną do trzeciego Zagłębia Lubin traci jedenaście "oczek".

- Pierwsza połowa całkiem niezła, akcja za akcje. Mieliśmy swoje sytuacje. W drugiej połowie błąd w kryciu przy stałym fragmencie gry, bardzo dobre dośrodkowanie Starzyńskiego i straciliśmy bramkę. Potem super uderzenie na 2:0 podcięło nam skrzydła - stwierdził młody piłkarz, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Cały czas mówimy to samo, ale nie możemy znaleźć recepty na porażki. Słupki, poprzeczki, nie mamy szczęścia. Mówi się, że szczęście rozkładane jest równomierne. Mam nadzieję, że wróci do nas w ostatnim meczu i wygramy na pożegnanie tego nieudanego sezonu - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela