betclic

Juan Mata i Ander Herrera odejdą z United?

Ostatnia aktualizacja: 23/12/15 17:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. charnsitr/Shutterstock

Angielski dziennik "The Times" donosi, iż Juan Mata i Ander Herrera rozważają opuszczenie Manchesteru United, jeśli menadżerem klubu pozostanie Louis van Gaal.

Już wcześniej bardziej doświadczeni piłkarze Czerwonych Diabłów, na czele z kapitanem Wayne‘em Rooneyem i Michaelem Carrickiem, mieli rozmawiać ze swoim opiekunem na temat zmiany stylu gry oraz sposobu przeprowadzania treningów. Jak widać, ich interwencja nie przyniosła spodziewanych rezultatów, a po przegranym pojedynku z Norwich City (1:2) nasiliły się plotki o zwolnieniu Van Gaala. 

Oczywiście nie wszyscy w klubie są przeciwko szkoleniowcowi. Phil Jones uważa bowiem, że "wykonuje on świetną robotę". - Teraz najważniejsze jest to, abyśmy trzymali się razem. Wszyscy całkowicie koncentrujemy się na wykonywaniu pracy dla naszego menedżera i kibiców. Nikt nie kwestionuje jego pozycji - przekonuje. 

- Van Gaal czuje się tak samo, jak my - jest zawiedziony, kiedy przegrywamy. Teraz czeka nas trudne spotkanie przeciwko Stoke City, ale zamierzamy dobrze się przygotować i odnieść zwycięstwo - podsumował Jones.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 934 dni
Ilość komentarzy: 2813
Oceny: +8738
Kibicuje:
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
27.12.2015 / 17:31:41
Mam nadzieję ,że to tylko taka próba zastraszenia by wykopać Van Gaala z United.

Tabela