betclic

Jurecki: Przegraliśmy początek dogrywki

Ostatnia aktualizacja: 20/08/16 12:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- W półfinałowym spotkaniu z dobrej strony pokazał się Piotr Wyszomirski. Niestety jego skuteczne interwencje nie wystarczyły do zwycięstwa – Piotrek Wyszomirski zanotował sporo interwencji, ale dużo piłek wracało do Duńczyków i to była największa bolączka – powiedział po porażce z Danią, obrotowy reprezentacji Polski, Bartosz Jurecki, cytowany przez oficjalną stronę Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

– Gdy doprowadziliśmy do dogrywki uskrzydliło nas to, ale pierwsze pięć minut przegraliśmy, odskoczyli nam na trzy bramki. W drugiej poprawiliśmy swoją sytuację, ale mieliśmy sporo sytuacji, żeby doprowadzić do remisu, których nie wykorzystaliśmy. Piotrek Wyszomirski zanotował sporo interwencji, ale dużo piłek wracało do Duńczyków i to była największa bolączka. W ataku nie mogliśmy sobie poradzić. Ciężko powiedzieć coś po takim meczu – powiedział Bartosz Jurecki.
Źródło: zprp.pl
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
jerzyyyyyy
Zarejestrowany od: 1732 dni
Ilość komentarzy: 2460
Oceny: +8921
Kibicuje:
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Górnik Zabrze GKS Katowice Polska
21.08.2016 / 17:01:48
Następnym razem się uda