betclic

Jurecki: Trzeba myśleć o kwalifikacjach olimpijskich

Ostatnia aktualizacja: 30/01/16 17:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Mistrzostwa Europy okazały się sporym rozczarowaniem dla polskich szczypiornistów. Teraz przed biało-czerwonymi kolejne wyzwanie - kwalifikacje do igrzysk w Rio de Janeiro. Nie wiadomo jeszcze, kto poprowadzi naszą drużynę w tym turnieju. 

Polacy będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o nieudanych finałach Euro 2016. Okazja będzie już w kwietniu, gdy nasi piłkarze zagrają z Macedonią, Chile i drugą drużyną mistrzostw Afryki o olimpijskie paszporty. Szanse na awans są spore - w Rio de Janeiro zagrają dwie najlepsze drużyny z tej imprezy.

- Jeśli rzeczywiście turniej będzie rozegrany w Polsce, to byłby to dla nas duży plus. Trzeba już myśleć o tej imprezie. Zwłaszcza, że przed nami wybór nowego trenera - przyznaje Michał Jurecki.

W gronie potencjalnych następców Michaela Bieglera najczęściej wymienia się Piotra Przybeckiego i Tałant Dujszebajew. Sławomir Szmal mówił, że chciałby, żeby następny selekcjoner reprezentacji posługiwał się językiem polskim. Nieco inne spojrzenie na tę kwestię ma Jurecki.

- Nie ma dla mnie różnicy, w jakim języku będzie mówił trener. Najważniejsze, żeby poprowadził nas do Rio - podkreśla rozgrywający biało-czerwonych.
Źródło: sport.tvp.pl
Dodaj komentarz
Senior
donromano
Zarejestrowany od: 534 dni
Ilość komentarzy: 595
Oceny: +4236
Kibicuje:
Argentyna RSC Anderlecht Brazylia Manchester United Liverpool FC AS Monaco Nantes Bayern Monachium Borussia Dortmund Panathinaikos Ateny
31.01.2016 / 19:14:53
Trzeba otrzeć łzy i walczyć dalej.