betclic

Jurkiewicz: Niektórzy z nas zrezygnują z gry w kadrze

Ostatnia aktualizacja: 22/08/16 09:56, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Polscy szczypiorniści walczyli dzielnie, ale z igrzysk olimpijskich wrócą bez medalu. Przyszłość naszej reprezentacji stoi pod znakiem zapytania. - Niektórzy zrezygnują z gry w kadrze - nie ma wątpliwości Mariusz Jurkiewicz.

Biało-czerwoni po kapitalnym meczu z Chorwacją awansowali do półfinału, ale tam nie dała rady Danii. Polakom powiodło się też w spotkaniu o trzecie miejsce, w którym wyraźnie przegraliśmy z Niemcami. Nasi szczypiorniści nie ukrywali smutku z niewykorzystanej szansy.

- Chcieliśmy tego medalu jak niczego innego na świecie. Byliśmy bardziej zdeterminowani niż Niemcy. Ale zabrakło albo trochę zdrowia, albo chłodnej głowy. Zaczęliśmy bić głową w mur - przyznaje Jurkiewicz w rozmowie z portalem Sport.pl.

Już na początku przyszłego roku szczypiornistów czeka kolejna wielka impreza - mistrzostwa świata. W kadrze może zabraknąć kilku ważnych dotąd graczy, którzy rozważają rozbrat z reprezentacją.

- Sam nie powiem: rezygnuję z reprezentacji. Całe życie walczyłem, żeby z tymi chłopakami grać. Są u nas zawodnicy, którzy taką decyzję podejmą i mają do tego moralne prawo. Uszanuję ich wybór, za to wszystko co zrobili dla reprezentacji Polski - komentuje Jurkiewicz.
Źródło: sport.pl
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Mustafa
Zarejestrowany od: 458 dni
Ilość komentarzy: 4188
Oceny: +25432
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
22.08.2016 / 10:34:53
Może to i dobrze , trza powiewu mlodsci troche w tej reprezentacji