Justyna Kowalczyk odpadła w kwalifikacjach sprintu

Ostatnia aktualizacja: 03/02/16 12:47, Komentarzy: 2

0
2

Justyna Kowalczyk zajęła odległe, 48 miejsce w kwalifikacjach sprintu i nie awansowała do ćwierćfinałów zawodów w Drammen.

Polka wróciła do konkursów Pucharu Świata po miesięcznej przerwie i niestety zaprezentowała się bardzo słabo. Zajęła miejsce dopiero pod koniec czwartej dziesiątki i pożegnała się z zawodami - nie wywalczyła awansu do ćwierćfinału sprintu stylem klasycznym.

Najlepsza w eliminacjach była Norweżka Ingvild Flugstad Oestberg. Tuż za nią linię mety przekroczyła Finka Krista Parmakoski, a trzecia była Szwedka Ida Ingemarsdotter. Początek biegów ćwierćfinałowych o godzinie 14:30.
Źródło: sportowefakty.wp.pl