Wygrana Juve, piękny gol Dybali [video]

Ostatnia aktualizacja: 04/12/15 22:50, Komentarzy: 2

0
2

Lazio Rzym przegrało przed własną publicznością z Juventusem Turyn 0:2 (0:2) w meczu 15. kolejki włoskiej Serie A.

Kibice zgromadzeni na Stadio Olimpico na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali zaledwie siedem minut. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a piłkę do własnej siatki wbił Santiago Gentiletti. Jeszcze przed przerwą podwyższył Paulo Dybala, któremu asystował Mario Mandzukić. Gol Argentyńczyka był naprawdę przedniej urody.

Juventus zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli Serie A. Podopieczni Massimiliano Allegriego mają na swoim koncie 27 punktów, z kolei piłkarze Lazio wywalczyli do tej pory 19 "oczek" i znajdują się na dziesiątej pozycji.